Futsal V_V csoport eredmény mérkőzések

,,A” csoport
Verseny helye: Kisvárda Bessenyei György Gimnázium és Kollégium - Tornaterme
Verseny ideje: 2018. november 21. 09:00 óra

1_2_mérkőzés

3_4_mérkőzés

5_6_mérkőzés

Végeredmény:

1. Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Testnevelő: Jónás Béla

2. Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Testnevelő: Csáki Tamás

3. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Testnevelő: Szabó Mihály

4. Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és Dr. Béres József Kollégiuma Testnevelő: Kovács Sándor

 

,,B” csoport
Verseny helye: Demecseri Oktatási Centrum - Tornacsarnok
Verseny ideje: 2018. november 21. 12:00 óra Sorsolás: 11:30

1_mérkőzés

2_mérkőzés

3_mérkőzés

Végeredmény:

1. Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola Testnevelő: Sztári Erika Csilla

2. Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Testnevelő: Brekovszki István

3. Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Testnevelő: Imre Győző

 

,,C” csoport
Verseny helye: Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Baktalórántháza
Verseny ideje: 2018.11. 29. (csütörtök) 11:00 óra

1_mérkőzés

2_mérkőzés

3_mérkőzés

Végeredmény.

1. Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal SzakgimnáziumaTestnevelő: Pallai János

2. Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Testnevelő: Tóth Attila Árpád

3. Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakközépiskolája Testnevelő: Hegedüsné Somogyi Judit

 

,,D” csoport


Verseny helye: Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Nyírbátor
Verseny ideje: 2018. december 06. (csütörtök) 11.30.

1_mérkőzés

2_mérkőzés

3_mérkőzés

 

Végeredmény:

1. Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Testnevelő: Hegedüs Sándor

2 .Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Testnevelő: Kókán József

3. Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Testnevelő: Bíró József

 

,,E” csoport

Verseny helye: BENCS LÁSZLÓ SZKI TORNACSARNOKA
Verseny ideje: 2018. november 26. 11.00

1_2_mérkőzés

3_4_mérkőzés

5_6_mérkőzés

Végeredmény:

1. Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Testnevelő: Takács Sándor

2. Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola  Testnevelő: Gulyásné Czine Ildikó

3. Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Testnevelő: Molnár Zoltán

4. Nyíregyházi SZC Bencs László Szakiskola Testnevelő: Katona István

 

,,F” csoport
Verseny helye: NYÍREGYHÁZA Filo Csarnok
Verseny ideje: 2018. november 29. 10.00

1_mérkőzés

2_mérkőzés

3_mérkőzés

4_mérkőzés

5_mérkőzés

6_mérkőzés

Végeredmény:

1. Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Testnevelő: Pók István
2. Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Testnevelő: Nemes Sándor
3. NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Testnevelő: Tóth Péter
4. NYSZC Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Testnevelő. Borszéki Péter

 ,,G” csoport
Verseny helye: BENCS LÁSZLÓ SZKI TORNACSARNOKA
Verseny ideje: 2018. november 28. 11.00.

1_mérkőzés

2_mérkőzés

3_mérkőzés

4_mérkőzés

5_mérkőzés

6_mérkőzés

Végeredmény:

1. NYSZC Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakgimnáziuma Testnevelő: Révész Csaba
2. NYSZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Testnevelő: Hubicsák Zoltán Béla
3. NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Testnevelő: Oroszvári István
4. Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium Testnevelő: Pethő Károly

,H” csoport
Verseny helye: NYSC WESSELÉNYI MIKLÓS SZAKKIGIMNÁZIUM TORNACSARNOKA
Verseny ideje: 2018.11.15. 10.00 óra Sorsolás 9.00

Jegyzőkönyv

Végeredmény:

1. Nyíregyháza SZC Wesselényi Miklós Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Testnevelő. Orosz Tamás

2. Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnázium Testnevelő: Lakatos István

3. Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium Testnevelő: Vajda Gyula

 

Nyíregyházi Városi Döntő

Verseny ideje : 2018. december 3. 11.00
Verseny helye: BENCS LÁSZLÓ SZKI TORNACSARNOKA

Krúdy - Vasvári 1 : 6

Jegyzőkönyv
Széchenyi - Wesselényi 7 : 0

Jegyzőkönyv

III. helyért:
Krúdy - Wesselényi 8 : 4

Jegyzőkönyv

I. helyért:
Vasvári - Széchenyi 2 : 2 büntetőkkel 2 : 3

Jegyzőkönyv

Krúdy 1SzéchhenyiVasvári 1Wesselényi

Végeredmény:

1. NYSZC Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakgimnáziuma  Testnevelő: Révész Csaba
2. Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Testnevelő: Pók István
3. Nyíregyházi  Krúdy Gyula Gimnázium Testnevelő: Takács Sándor
4. . NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskola és Kollégium Testnevelő. Orosz Tamás

 

MEGYEI DÖNTŐ

A megyei döntő ideje: 2019. január 10. 9.00 óra
A megyei döntő helye: Demecseri Oktatási Centrum - Tornacsarnok

1_2_mérkőzés

3_4_mérkőzés

5_6_mérkőzés

7_8_mérkőzés

VÉGEREDMÉNY:

1. Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Testnevelő: Pók István

2. Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Testnevelő: Jónás Béla

3. Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Testnevelő: Hegedüs Sándor

4. Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal SzakgimnáziumaTestnevelő: Pallai János

5. Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola Testnevelő: Sztári Erika Csilla

6. NYSZC Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakgimnáziuma Testnevelő: Révész Csaba