Vásárosnaményban lezajlott 10.-én a III. korcsoportos fiú labdarúgó torna.

A mérkőzéseket SZABÓ ISTVÁN vezette.

Eredmények:

  • VITKA  - TARPA                                                                                            0:5
  • GERGELYUGORNYA – NYÍRMADA                                                       2:0
  • NYÍRMADA  - VITKA                                                                                   1:1
  • VÁSÁROSNAMÉNY EÖTVÖS- GERGELYUGORNYA                         1:1
  • VITKA – GERGELYUGORNYA                                                                   0:0
  • NYÍRMADA  - TARPA                                                                                  0:6
  • VÁSÁROSNAMÉNY  - VITKA                                                                    1:0
  • VÁSÁROSNAMÉNY – TARPA                                                                   0:6
  • VÁSÁROSNAMÉNY – NYÍRMADA                                                         2:1
  • GERGELYUGORNYA – TARPA                                                              0:0

Végeredmény :       1. TARPA                                                   10 pont

                                   2.VÁSÁROSNAMÉNY EÖTVÖS              7 pont

                                   3.GERGELYUGORNYA                           6 pont

                                   4.VITKA                                                      2 pont

                                   5. NYÍRMADA                                           1 pont
 
 
 
I. korcsoport
 
 
Fehérgyarmat    -   Vásárosnamény        1:3
Vitka                 -   Gergelyiugornya        0:13
Vásárosnamény -    Vika                        10:0
Gergelyiugornya  -  Fehérgyarmat            2:1
Vitka                  -   Fehérgyarmat           1:8
Gergelyiugornya  -  Vásárosnamény         1:3
 
 
Helyezések:
 
 
I.   Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
II.  Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI Petőfi Sándor Tagintézménye
III .Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola Óvoda és Bölcsőde
IV. Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI Kölcsey Ferenc Tagintézménye
 
 
II. korcsoport
 
 
Vitka                    -    Vásárosnamény    1:14
Ilk                        -    Gergelyiugornya     1:2
Vásárosnamény    -     Ilk                         3:1
Gergelyiugornya    -     Vitka                     13:0
Ilk                        -     Vitka                      7:0
Gergelyiugornya    -     Vásárosnamény      3:1
  
 
 
Helyezések:
 
 
I.  Vásárosnaményi Eötvös J. Ált. Isk. és AMI Petőfi Sándor Tagintézménye
II. Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
III.Bethlen Gábor Általános iskola
IV. Vásárosnaményi Eötvös J. Ált. Isk. és AMI Kölcsey Ferenc Tagintézménye
 
 
IV. kcs leány
 
 
Vásárosnamény    -    Nyírmada         2:1
 
 
 
Továbbjutó: Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI